Chystáte se oslavit Mezinárodní den žen (MDŽ) s tématicky e-mailingem? Nebo se jen chcete inspirovat nápady na design pro MDŽ? Od toho jsme tu my a tento článek. MDŽ je významným dnem oslavujícím úspěchy a přínosy žen po celém světě, e-mailové marketingové kampaně jsou skvělým způsobem, jak šířit povědomí, inspirují a pomáhají navázat kontakt s vaším publikem. Náš článek vám ukáže, jak vytvořit e-mailovou kampaň k MDŽ, která skutečně vynikne. Od nejlepšího obsahu a prvků designu po účinné strategie e-mailového marketingu, poskytneme vám tipy a triky, jak vytvořit e-mailovou kampaň, která rezonuje s vaším publikem a pomůže vám dosáhnout vašich marketingových cílů. Pojďme se do toho pustit a naučit se, jak vytvořit e-mail k MDŽ, který inspiruje a podporuje vaše odběratele!

Top 9 MDŽ strategií e-mailového marketingu

 1. Personalizace: Oslovte své příjemce jejich jménem a dalšími relevantními informacemi, aby se cítili doceněni.
 2. Příběhy: Využijte sílu příběhů, abyste se navázali hlubší vztah s vaším publikem a účinně předali vaši zprávu.
 3. Důraz na společenskou odpovědnost: Zvýrazněte angažovanost vaší značky v oblasti společenské odpovědnosti a práv žen a povzbuzujte své odběratele, aby se zapojili do akce.
 4. Gendrově-neutrální jazyk: Zamyslete se na to, jak oslovujete své publikum a vyhněte se gendrovým stereotypům, vytvoříte tak přívětivý a vstřícný e-mail.
 5. Přidaná hodnota: Nabídněte svým odběratelům přidanou hodnotu, jako jsou exkluzivní slevy, zdroje dostupné zdarma nebo přístup na specifické akce, abyste e motivovali ke komunikaci se vaší značkou a podpořili váš záměr.
 6. Načasování: Pro zajištění maximálního efektu posílejte svou e-mailovou kampaň v pravý čas, například několik dní před MDŽ nebo přímo v den samotný.
 7. Následné kroky: Po kampani kontaktujte své odběratele, poděkujte jim za podporu a poskytněte aktualizace o průběhu vašeho záměru.
 8. Spolupráce s influencery: Spolupracujte s influencery, kteří sdílejí vaše hodnoty a mohou pomoci rozšířit vaši zprávu širšímu publiku.
 9. A/B testování: Provádějte A/B testování vaší e-mailové kampaně, abyste určili, které prvky fungují nejlépe, a optimalizovali tak vaše budoucí kampaně.

Získejte PRO* šablonu MDŽ rovnost Zde : Šablona

Vyzkoušejte ZDARMA šablonu MDŽ sleva Zde : Šablona

Získejte PRO* šablonu MDŽ událost Zde : Šablona

*ZDARMA pro uživatele Dragit PRO.

Top 9 MDŽ prvků obsahu v e-mailových šablonách

Při oslavách Mezinárodního dne žen využijte příležitosti inspirovat, zapojit a motivovat své odběratele pomocí úchvatného MDŽ e-mailu. Pojďme se do toho pustit! Tato část se zaměří na nejlepší prvky obsahu, které zajistí, že vaše MDŽ šablony vyniknou. Od předmětů e-mailu, které upoutají pozornost, až po výzvy k akci, které podpoří zapojení. Poskytneme vám tipy a triky, jak vytvořit úchvatný a praktický design emailu, který osloví vaše publikum.

 1. Poutavý předmět: Použijte předmět e-mailu k tomu, abyste upoutali pozornost vaší cílové skupiny a zdůraznili účel vaší zprávy s důrazem na Mezinárodní den žen. Vyzdvihněte význam této příležitosti a jak ji vaše společnost slaví, například podporou rovnoprávnosti pohlaví a práv žen. Dejte najevo, že váš email není jen další obchodní nabídka, ale příležitost připojit se k globálnímu hnutí a ukázat podporu ženám na celém světě.
 2. Líbivý design: Použijte obrázky, které zobrazují ženy v různých rolích a profesích a symbolizují sílu žen. Použijte odvážné barvy, jako je fialová, zelená a oranžová, které jsou běžně spojovány s MDŽ. Použijte ikony, citáty a jiné grafiky, které jsou relevantní pro tuto příležitost a podporují vaši zprávu o právech žen.
 3. Jasný a stručný obsah: Použijte jazyk, který je přímočarý. Jděte k věci. Zaměřte se na téma MDŽ a ujistěte se, že rezonuje s vaší zamýšlenou zprávou.
 4. Výzva k akci: Podpořte rovnost pohlaví a práva žen tím, že motivujete své publikum k dané akci. Buďte přímočaří, ukažte, jak se mohou zapojit a pomoci, zda se jedná o podepisováním petice, příspěvek či účast na akcích. Použijte své výzvy k akci k inspiraci vašeho publika a ukážete jim, jaký dopad může jejich podpora mít.
 5. Ocenění: Ukážete vděčnosti za podporu svých odběratelů a přínosy žen tím, že zdůrazníte dopad Mezinárodního dne žen na všechny z nás. Sdílejte inspirující příběhy o ženách, které se zasloužily o pozitivní změny ve svých komunitách, nebo zvýrazněte úspěchy žen ve vašem odvětví. Použijte svůj e-mail k ocenění a oslavě pokroku žen a motivujte své publikum k další jeho podpoře.
 6. Aktuální a relevantní obsah: Sdílejte obsah, který souvisí s Mezinárodním dnem žen a je relevantní pro vaše publikum. Zvýrazňujte úspěchy a přínosy žen ve vašem odvětví nebo komunitě a ukažte, jak vaše společnost podporuje rovnost pohlaví a práva žen.
 7. Sdílení na sociálních sítích: Umožněte svému publiku snadno sdílet svůj e-mail na svých sociálních sítích a šířit poselství Mezinárodního dne žen. Použijte tlačítka pro sdílení na sociálních sítích, která jsou prominentně zobrazena a podpořte své publikum k šíření zpráv a projevu podpory.
 8. Zápatí e-mailu: Použijte zápatí e-mailu k zahrnutí důležitých informací o vaší společnosti, jako jsou kontaktní údaje a odkazy na sociální média, a k propagaci vašeho závazku k rovnosti pohlaví a právům žen. Použijte svůj e-mail, abyste ukázali vašemu publiku, že vaše společnost se soustředí nejen na zisky, ale i na pozitivní změny světa okolo nás.
 9. Odkazy na odhlášení: Poskytněte snadný způsob, jak se příjemci mohou odhlásit z budoucích e-mailů, pokud již nechtějí být dále kontaktováni. Použijte jasný a přátelský jazyk, který respektuje jejich volbu a ukazuje, že si vážíte jejich soukromí.

Top 9 MDŽ designových prvků v e-mailových šablonách

Oslavte MDŽ e-mailem, který skutečně odráží ducha tohoto dne a navazuje kontakt s vaším publikem. Tato sekce prozkoumá nejlepší prvky designu, které pomohou vytvořit e-mail k MDŽ, který upoutá pozornost a motivuje. Naučíme se, jak vytvořit e-mail k Mezinárodnímu dni žen, který inspiruje a posiluje vaše odběratele! Od odvážných a živých barev až po inklusivní obrázky vám poskytneme tipy a triky, jak vašemu e-mailovému designu dodat energii a šťávu. Tak deme na to!

Inspirujte se naší novou kolekcí e-mailových šablon k MDŽ!

Zkuste hned
App screenshot
 1. Odvážné a živé barvy: Použijte barvy spojené s Mezinárodním dnem žen, jako je fialová, zelená a oranžová. Tyto odvážné a poutavé barvy mohou pomoci vašemu e-mailu vyniknout v přeplněné e-mailové schránce.
 2. Témata osvěty žen: Použijte prvky v designu vašeho e-mailu, které dobře přenesou téma Mezinárodního dne žen. Začleňte květiny, srdce, pozvednutou pěst, ženskou formu, povzbudivé citáty nebo jiné symboly spojené s ženskostí a osvětou žen.
 3. Inklusivní obrázky: Použijte obrázky, které odrážejí rozmanitost žen a slaví jejich úspěchy. Oslavujte ženy různého věku, ras a původů při designu vašeho e-mailu, abyste předali své postoje k inklusivitě.
 4. Kreativní typografie: Použijte kreativní typografii, aby vaše zpráva vynikla. Použijte tučné nebo kurzívou psané fonty, aby zdůraznily důležitá slova nebo fráze. Použijte různé velikosti písma k vytvoření hierarchie a nasměrujte tak pozornost čtenáře.
 5. Interaktivní prvky: Zakomponujte interaktivní prvky do designu vašeho e-mailu, jako jsou slidy, animované GIFy nebo videa. Tyto prvky mohou zvýšit zapojení a udělat váš e-mail zapamatovatelnějším.
 6. Jednoduchý a čistý layout: Použijte jednoduchý a čistý layout, aby váš e-mail byl snadno čitelný a snadno se v něm orientovalo. Použijte bílé prostory k vytvoření oddělení mezi jednotlivými prvky a soustřeďte pozornost čtenáře na důležitý obsah.
 7. Responzivní design: Použijte responzivní design, který se přizpůsobuje různým zařízením a velikostem obrazovek. Ujistěte se, že váš e-mail vypadá dobře na stolních počítačích a mobilních zařízeních a je snadno ovladatelný na malých obrazovkách.
 8. Integrace sociálních médií: Použijte ikony sociálních médií v designu vašeho e-mailu, aby bylo pro čtenáře snadné sledovat vás na sociálních médiích a sdílet váš obsah. Ujistěte se, že vaše ikony jsou prominentně zobrazeny a odkazují na vaše aktivní účty.
 9. Branding: Použijte prvky brandingového designu ve vašem e-mailu, vyzdvihněte svou značku a podtrhněte hodnoty vaší společnosti. Použijte logo vaší společnosti, font a barvy k vytvoření soudržného vzhledu, který ladí s vaší značkou.

Shrnutí

Vytvoření e-mailové kampaně k Mezinárodnímu dni žen je dokonalým způsobem, jak šířit povědomí, inspirovat a spojit se s vaším publikem. Začleněním účinných prvků obsahu a designu a implementací efektivních strategií e-mailového marketingu můžete ukázat svou kreativitu a stylově tak oslavovat úspěchy žen. Ať už sdílíte inspirující příběhy, nabízíte exkluzivní slevy, nebo prostě vyjadřujete svou vděčnost, pamatujte si, že relevantní a přínosný e-mail je ten nejefektivnější. Navázáním hlubšího vztahu s odběrateli projevením své podpory při MDŽ můžete mít pozitivní vliv a inspirovat ostatní, aby učinili totéž. Takže nechte svou vášeň pro Mezinárodní den žen zazářit a připravte se vytvořit úchvatný e-mailový design, který bude mít pozitivní vliv na svět. Šťastný Mezinárodní den žen!